Kup w przeciągu:

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Rękawice przeciwchemiczne

RĘKAWICA CHEMICZNA ESD PCV A882 RĘKAWICA CHEMICZNA ESD PCV A882
Producent: PORTWEST
Cena:

32,00 zł

Cena netto: 26,02 zł

zobacz więcej
RĘKAWICE PRZECIWCHEMICZNE A812 RĘKAWICE PRZECIWCHEMICZNE A812
Producent: PORTWEST
Cena:

15,00 zł

Cena netto: 12,20 zł

zobacz więcej
RĘKAWICE PRZECIWCHEMICZNE A813 RĘKAWICE PRZECIWCHEMICZNE A813
Producent: PORTWEST
Cena:

42,00 zł

Cena netto: 34,15 zł

zobacz więcej

Rękawice przeciwchemiczne są niezbędne dla pracowników, którzy mają styczność z niebezpiecznymi substancjami chemicznymi w swojej pracy. Ich odpowiedni wybór i stosowanie są kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa i zdrowia pracowników, a także minimalizacji ryzyka narażenia na niebezpieczne chemikalia. Są używane do manipulacji, przenoszenia, analizy lub innej pracy z substancjami, które mogą być drażniące, żrące, toksyczne lub wywoływać reakcje alergiczne.

Rękawice przeciwchemiczne są elementem odzieży roboczej szeroko stosowanym w laboratoriach, przemyśle chemicznym, przemyśle farmaceutycznym, a także w różnych innych branżach, gdzie istnieje ryzyko narażenia na niebezpieczne chemikalia. 

Do ich produkcji najczęściej używane są materiały takie jak nitryl, neopren, butyl lub winyl. Rękawice są dostępne w różnych długościach, od krótkich rękawic ochronnych do długości przedramienia, co pozwala na dostosowanie ochrony do konkretnego zadania. Posiadają oznaczenia, które informują o ich właściwościach chemicznych i odporności na konkretne substancje.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl