Kup w przeciągu:

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Szelki i akcesoria

Kratos amortyzator bezpieczeństwa z zatrzaśnikami fa3020015 Kratos amortyzator bezpieczeństwa z zatrzaśnikami fa3020015
Producent: Inna
Cena:

290,00 zł

Cena netto: 235,77 zł

szt.
zobacz więcej
KRATOS SZELKI BEZPIECZEŃSTWA W ZESTAWIE BASIC 02+-BHP SZ BA 02 - KPL KRATOS SZELKI BEZPIECZEŃSTWA W ZESTAWIE BASIC 02+-BHP SZ BA 02 - KPL
Producent: Inna
Cena:

175,90 zł

Cena netto: 143,01 zł

szt.
zobacz więcej
Szelki bezpieczeństwa 2-punktowe jsp spartan Szelki bezpieczeństwa 2-punktowe jsp spartan
Producent: JSP
Cena:

185,50 zł

Cena netto: 150,81 zł

szt.
zobacz więcej
Szelki bezpieczeństwa 3-punktowe  jsp spartan Szelki bezpieczeństwa 3-punktowe jsp spartan
Producent: JSP
Cena:

307,00 zł

Cena netto: 249,59 zł

szt.
zobacz więcej

Ochrona Przed Upadkiem

Jest to element wyposażenia pracownika, który zapewnia skuteczną ochronę przed upadkiem z wysokości. Dzięki uprzęży istnieje możliwość przywiązania się do stałego punktu kotwiącego, co minimalizuje ryzyko obrażeń związanych z upadkiem.

Główne cechy tego elementu odzieży roboczej:

  • Szelki bezpieczeństwa są wyposażone w pas biodrowy, który zakładany jest wokół talii pracownika. Pas ten jest regulowany, co pozwala na dopasowanie go do rozmiaru ciała. To on rozkłada siłę działającą na ciało w przypadku upadku.
  • Oprócz pasa biodrowego, szelki bezpieczeństwa posiadają paski na nogi oraz piersiowy pas bezpieczeństwa, które stabilizują i trzymają pracownika w odpowiedniej pozycji.
  • Szelki są zazwyczaj wyposażone w specjalne linki asekuracyjne lub liny zakończone karabinami, które umożliwiają przyłączenie do stałego punktu kotwiącego, takiego jak linia życia, pas bezpieczeństwa lub punkt kotwiący na rusztowaniu czy drabinie.
  • Zazwyczaj wyposażone są w wiele punktów regulacji, co pozwala na dostosowanie ich do różnych rozmiarów ciała i rodzaju ubioru roboczego.
  • Szelki asekuracyjne są produkowane z wysokiej jakości materiałów odpornych na zużycie i działanie czynników atmosferycznych. Muszą również spełniać określone normy i przepisy dotyczące bezpieczeństwa.

Szelki bezpieczeństwa są niezbędne w miejscach pracy, gdzie istnieje ryzyko upadku z wysokości. Ich prawidłowe użycie może uratować życie pracownika i minimalizować ryzyko urazów. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl