Kup w przeciągu:

O firmieFirma z tradycjami

Nasza firma od wielu lat zajmuje się kompleksową sprzedażą artykułów BHP. Jesteśmy największym dostawcą pełnego asortymentu BHP na Podkarpaciu, które można nabyć zarówno w naszym sklepie stacjonarnym przy Al. Witosa 15 w Rzeszowie, jak i wirtualnym www.wmwitmar.pl 

W obu sklepach oferujemy ogromny wachlarz produktów - odzież roboczą , obuwie robocze, rękawice oraz wszelkie niezbędne do stworzenia bezpiecznych warunków pracy - akcesoria. W obu zaopatrzysz się kompleksowo we wszystkie niezbędne elementy stroju roboczego. Nie musisz już teraz - tracąc czas. - szukać w wielu miejscach różnych jego komponentów.

Zaopatrujemy się wyłącznie u najlepszych i wiodących producentów w branży, ponieważ doskonała jakość asortymentu jest dla nas priorytetem!
Dlatego też dostępne w bogatej kolekcji ubrania uszyte są z wyjątkowo trwałych i przyjaznych dla ciała materiałów. Podobnie jak obuwie ochronne, rękawice czy środki ochrony indywidualnej - każdy element stroju roboczego wykonany jest z dbałością o szczegóły, aby w jak najwyższym stopniu chronić pracownika przed urazami.

Znakowanie odzieży

Dodatkowo oferujemy nadruki i haft komputerowy na odzieży roboczej i nie tylko.
Dysponujemy bogatym parkiem nowoczesnych maszyn drukarskich i hafciarek, dzięki czemu możemy zagwarantować wykonanie zleceń na większości materiałach i w bezkonkurencyjnej jakości.

WMWitMar to niewielka, rodzinna firma, która dzięki swojej dokładności, determinacji i wysokim standardom obsługi zdobyła zaufanie wielu przedsiębiorców, z którymi współpracuje już na stałe.

Jesteśmy sponsorem oraz obejmujemy patronatem wiele licznych przedsięwzięć, angażujemy się także w akcje charytatywne.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i skorzystaj z usług na najwyższym poziomie! Zapraszamy do współpracy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl