Kup w przeciągu:

Dlaczego warto założyć konto w sklepie?
Założenie konta w sklepie nie jest wymagane, aby dokonać zakupów. Warto jednak założyć konto, ponieważ przynosi ono użytkownikom kilka korzyści. Można je założyć w zakładce „zarejestruj się” na górze strony lub w trakcie składania pierwszego zamówienia. W tym celu należy wypełnić dodatkowe pole z hasłem w formularzu zamówienia. Podane hasło oraz Twój adres e-mail będą służyć do logowania w sklepie. Logowanie wykonuje się klikając w zakładkę „zaloguje się” na górze strony.
 

Jakie korzyści oferuje założenie konta?

 
- umożliwi przydzielanie rabatów za zakupy dokonane w sklepie internetowym z odzieżą roboczą
- ułatwia zakupy kolejnym razem. Już nie będzie trzeba podawać wszystkich danych, tylko wystarczy się zalogować wpisując e-mail oraz hasło, a dane automatycznie zostaną pobrane z Twojego konta
- po złożeniu zamówienia można sprawdzać status jego realizacji logując się na swoje konto w sklepie
- masz zawsze dostęp do swoich danych, możesz je zmieniać, na przykład adres, telefon, email oraz hasło do konta
 

Ważne! 

 
Pamiętaj, że zmieniając adres email zmieni się również login do Twojego konta, czyli będziesz używać od tej pory nowego adresu email do logowania w sklepie.
 
Na Twój adres e-mail, niezależnie czy założysz konto w sklepie czy nie, zawsze po dokonaniu zakupów przesyłane są aktualne statusy zamówienia, czyli informacje o etapie realizacji.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl